Atteya

Český Aeroholding implementoval ApplStream

Český Aeroholding implementoval ApplStream
 • Applications: ApplStream, SQL Intelligent
 • Modules: Payables, Receivables, General Ledger / Detail, General Ledger / Balance, Purchase Orders, Procurement, Fixed Assets , Cash Flow
 • Responsibility:

  Josef Vesely

  IT Director

   

  Pavel Netreba

  Senior Systems Engineer

Implementace portálu ApplStream pro Oracle E-Business Suite ve společnosti ČESKÝ AEROHOLDING, a.s.

ČESKÝ AEROHOLDING dlouhodobě používá v dceřiných společnostech informační systém Oracle E-Business Suite pro řízení a evidenci financí, majetku a nákupu.
Z této situace logicky vyplývá ze strany IT nutnost zajištění kvalitního a komplexního nástroje pro rychlý a jednoduchý přístup k informacím. Po několika letech provozu Oracle EBS bylo v holdingu představeno unikátní řešení ApplStream® od společnosti ATTEYA Group. ApplStream® je plně integrován s EBS a umožňuje velice rychlý a jednoduchý přístup k informacím bez vysokých hardwarových nároků a zároveň s nízkými náklady na implementaci.

 

  Testování, které proběhlo v IT a u klíčových uživatelů, ukázalo jasné výhody aplikace, a proto bylo rozhodnuto o nákupu a implementaci. V druhé polovině roku 2010, pod vedením ředitele Útvaru správy aplikací pana Josefa Veselého, začala definice potřeb uživatelů.
Klíčové osoby pro každé oddělení tak definovali požadavky na přizpůsobení aplikace, které se zapracovaly do podmínek implementace. Převážně šlo o přidání vstupních polí do modulů, až na výjimky u modulů Majetek a Žádanky, které byly zásadně přizpůsobeny potřebám holdingu.
Počátkem roku 2011 byla implementace dokončena, schválena a předána k užívání.

 

  Po ročním vyhodnocení provozu lze konstatovat spokojenost nejen na straně IT oddělení za bezproblémový provoz, ale i na straně uživatelů, kteří ušetřili mnoho času při hledání informací a vytváření reportů.
Dalším krokem rozvoje bylo nasazení frameworku SQL Intelligent, kterým Český Aeroholding bude rozvíjet portál již samostatně. Dnes ApplStream dosahuje již přes 5500 dotazů měsíčně od jednotlivých uživatelů.

 • O společnosti

  ATTEYA Group byla založena v roce 2006 se zaměřením na rozvoj specializovaných technologií pro reporting a Business Intelligence. Navrhli jsme a vytvořili komplexní informační řešení pro vytváření repo ...
 • Společnost

  ...
 • Ochrana osobních dat

  ATTEYA Group respektuje Vaše soukromí a velmi vážně ho chrání.Všechny údaje, které poskytnete budou použity pouze pro účely společnosti ATTEYA Group.Veške ...
 • České aerolinie implementovali ApplStream

  Czech Airlines implement ApplStream® for reporting from Oracle E-Business Suite. Complete coverage of financial modules and a configuration of the IProcurement module guarantee a soph ...

 

obr-loga