Atteya

Staňte se partnerem

Chcete li se stát partnerem společnosti ATTEYA Group je nutné provést registraci, která potrvá asi 10 minut.

 

Krok 1: Vytvoření osobního účtu ATTEYA přibližně 2 min.
Osobní účet ATTEYA ukládá osobní informace jako je vaše jméno, stát, jazyk a oborové odvětví. Tento krok je nutné dokončit pro získání přístupu k informacím pro členství ATTEYA Partner.
Poznámka: Pokud již máte osobní účet ATTEYA můžete se přihlásit pomocí stejného uživatelského jména a hesla a pokračovat krokem 2.


Krok 2: Vytvořte profil vaší společnosti přibližně 2 min.
Jakmile jste vytvořili osobní účet ATTEYA, nebo přihlášení pomocí existujícího účtu, budete muset vytvořit profil Vaší firmy před přístupem k žádosti o členství ATTEYA Partner.


Krok 3: Vyplňte členství v programu ATTEYA Partner přibližně 10 min.
Jestli jste vytvořili profil společnosti pro vaši firmu, jste připraveni k dokončení členství ATTEYA Partner. Budete požádáni, aby jste odpověděli na otázky týkající se vaší firmy, souhlasili s podmínkami partnerství a uhradili platbu za roční zápis ATTEYA Partner.

 

Pokud budete potřebovat pomoc s vyplněním žádosti o registraci obraťte se na nás.

Po odeslání bude vaše žádost zpracována a obdržíte potvrzení e-mailem. Platby kreditní kartou jsou zpracovány v průměru do 48 hodin. Ostatní platby mohou trvat o něco déle.Máte zájem o distribuci produktů ATTEYA Group?
Jakmile jste ATTEYA Partner, máte možnost distribuovat produkty s ATTEYA s logem v plném rozsahu distribuční smlouvy. Další informace naleznete v oblasti ATTEYA Partners: vyberte produkt, který vás zajímá pro distribuci a dostanete více informací o prodeji a cenách.

 • Partneři

  ...
 • Ochrana osobních dat

  ATTEYA Group respektuje Vaše soukromí a velmi vážně ho chrání.Všechny údaje, které poskytnete budou použity pouze pro účely společnosti ATTEYA Group.Veške ...
 • Podnikejte s námi

  Inovace, Portfolio, Zkušenosti   Dlouholetá zkušenost a znalost uživatelských potřeb naplňuje naší technologii vysokým výkonem. ...
 • Kontaktní informace

  Area: United States of America DALLAS TECHNOLOGY GROUP Email: info"at"dtechgr.comCall: +1 972-951-9711   Area: United Kingdom ...

 

obr-loga