Atteya

Nová verze ApplStream 7

čtvrtek, 05 prosinec 2013 10:06
Nová verze ApplStream 7

"Dotkněte se našeho software"


Pracovat s naším software je dokonalý zážitek. Vyzkoušejte a již nikdy nebudete chtít vytvářet reporty v jiném software. Tak jednoduchý na použití a tak sofistikované funkce dávají uživatelům jedinečný zážitek z vlastní práce.

 

 

 

 

Nová verze ApplStream 7 přináší nejen vylepšení v on-line reportingu, ale nyní jsou zde integrovány funkce, které umožní pracovat i s extérními zdroji dat. Spojovat a porovnávat na sobě nezávislé zdroje informací je nyní pro uživatele velice jednoduché. 
   
Nové MULTIFUNKČNÍ Menu
ApplStream 7 dostal zcela "nový kabát". Nejen že nově vypadá a je více přitažlivý, ale jeho nový design má v sobě funkce, které ocení každý uživatel.

- Přehlednější

- Více funkcí

- Vše na jedné obrazovce

menu 07 new
   
Spojování nezávislých reportů
Tato zcela nová funkce umožní uživateli k on-line reportu připojit nezávislý zdroj dat (xls, csv...) spojit jej do jednoho reportu, porovnat vzájemně libovolné hodnoty a nechat si zobrazit pouze ty sloupce, které chce vidět.
 compare-03 new 

 

Manažerské reporty s novými funkcemi
Do manažerských reportů byly přidány funkce:

- export do Excelu z jakéhokoliv okna zvlášť.

- nasměrování reportu do konkrétního okna.

 
   
Nastavení vlastního vzhledu pro Menu
Každý uživatel má možnost podle svého cítění si nastavit nejen vlastní barvy pro Menu, ale i velikosti jednotlivých boxů v Menu. Velikost je možné nastavit jak vertikálně, tak i poměr horizontálního rozložení.
 menu custom new
 

Vylepšení zadávání účtů do šablony

Mnohem přehledněji dnes můžete zadávat jednotlivé účty, nebo jejich skupiny do řádku šablony. Již není třeba vypisovat každý účet číselnou hodnotou, stačí pouze zakliknout a je to.

   

Nové hyperlinky v Horizontální hlavní knize

V Horizontální hlavní knize jsou integrovány nové hyperlinky. Při pohledu na výpis jednotlivých účtů za definované období máte možnost si nechat zobrazit jednotlivé řádky do grafické podoby.

 
   Celý dokument ke stažení
 • Nová verze ApplStream 4

  ApplStream® 4. – The New Version Brings User Improvements ...
 • Nová verze ApplStream 5

  A New Version. What is new with this version...Dear customers, users of Oracle E-Business Suite, let us announce a release of a new version 5 of the Ap ...
 • Nová verze ApplStream 6

  "Dotkněte se našeho software"Nové funkce ve verzi 6 portálu ApplStream zvyšují efektivitu práce s daty v informačním systému ORACLE E-Business Suite a nabízí vyšší komfort především ma ...
 • Vyzkoušejte demo on-line

  "Dotkněte se našeho software" Nyní máte příležitost vyzkoušet náš software bez instalace na vašem počítači.   Připravili jsme pro vás demo i ...

 

obr-loga